Reklama

24. 01. 2021

Dnes má svátek: Milena
středa, 07 srpen 2019 21:56

Tomáš Vaculík - Fotbal na této úrovni je především o dobré partii, a ta v kabině je!

BRUMOV - Fotbalové mužstvo Brumova se po roce vrací do divizní soutěže. Přinášíme krátký rozhovor s Tomášem Vaculíkem, který přestoupil ze Štítné nad Vláří do Brumova.

 

1) Tome, trošku se nám představ
Do 10 ti let jsem žil ve Slavičíně, potom jsem se přestěhoval do Štítné, kde žiju do současnosti. Fotbal jsem začal hrát ve Slavičíně v přípravce. Poté jsem začal hrát za žáky ve Štítné. V dorosteneckém věku jsem při škole (SPŠ Zlín) hrál dva roky za Tescomu Zlín. Poté jsem se vrátil do Štítné, kde jsem hrál za muže. Tam jsme dokázali dvakrát postoupit až do krajského přeboru a mezitím vyhrát 2x pohár hejtmana. Rok jsem taky ztrávil v divizním Slavičíně. Pak půl roku ve Štírné a teďka jsem v Brumově. V lednu jsem dostudoval VUT Brno fakultu stavební.

2) Co rozhodlo, žes přijal nabídku hrát v Brumově?
Motivace vyšší soutěže a líbila se mně taky filozofie klubu.

3) Jaké jsou tvé první dojmy z působení v Brumově?
Zatím jsem spokojený. Fotbal na této úrovni je především o dobré partii, a ta v kabině je! Většinu kluků jsem tu znal, tak nebylo těžké se adaptovat.

4) Si hrotový utočník. V divizní soutěži už nastřílels nějaký ten gól v dresu Slavičína, dokonce v Petrovicích hattrick. Fanoušci budou od tebe přesně toto očekávat. Jsi na to připraven?
Samozřejmě se od útočníka góly čekají a chtěl bych jich dávat co nejvíce. Pokud se nám ale bude dařit týmově budu spokojený i tak. Při dnešním stylu hry už není tak důležité, jestli jste útočník nebo hrajete v řadách níže, gól může dát kdokoliv.

Tomaš Vaculík, nová posila brumovského mužstva (foto- Lukáš Juřica)


5) Zajímavostí je, že do brumovského mužstva přestoupil taktéž tvůj bratr Pavel. Očekáváš že Vás přijedou podpořit fanoušci ze Štítné?

Uvidíme, mělo by to vycházet, že by se zápasy neměly krýt, tak si myslím, že se někdo půjde podívat místo kostela .

 

6) Brumovské mužstvo je známo tím, že hráči mají pohledné manželky, přítelkyně. Zapadneš aj tímto do kolektivu? A skromnost stranou
Samozřejmě! Ale to musíte posoudit někdy na tribuně sami.

Poslední otázku nechám na někom z kabiny. Volba padla na Tomáše Koloucha.

7) Co čekáš od působení ve fotbalovém klubu FC Brumov? A máš dost vypálené?
Doufám, že se bude hrát líbivý fotbal a bude se nám dařit naplnit očekávání. Napálené cosi je

 

Tolik tedy Tomaš Vaculík ze Štítné nad Vláří, nová posila brumovského fotbalového mužstva. Tome děkuji za rozhovor, přeji mnoho gólů do sítě soupeře a k té tvé odpovědi u otázky číslo 6 slibuju, že rád posoudím.

Stanislav Floreš, Naše Valašsko info

 

 

reklama