Reklama

20. 03. 2023

Dnes má svátek: Světlana
úterý, 14 prosinec 2021 10:19

Věncování na Závrší pro dětskou hemato-onkologii Olomouc přineslo 152 000Kč!

Šestým rokem se na Valašsku organizujeme pomoc pro dětskou hemato-onkologii Olomouc a to tak, že se přijímájí objednávky na adventní věnce nebo finanční hotovost bez věnečku. Tuto akci zaštiťuje nadace Šance. Vybrané peníze slouží malým pacientům a jejich rodinám. Věncování se letos uskutečnilo v Nedašově. Tímto děkujeme obci Nedašov za pronájem prostor hasičárny. Poděkování patří všem, kteří pomohli s vázáním a zdobením věnečků. Věnečků se letos uvázalo 172 ks.!!

 
Moc bychom chtěly poděkovat každému, kdo jakkoliv podpořil dětskou hemato-onkologii Olomouc!!! Nejde slovy vyjádřit vděčnost a radost z toho, co se nám dohromady podařilo. 12.12.2021 jsme v Olomouci předaly nádhernou částku a to 125 000 Kč. Předáváme Vám tímto pozdravy a poděkování z tohoto oddělení. Valašsko, Závrší je nejlepší!! Děkujeme!! S touto akcí nám finančně i materiálně pomohli sponzoři, kterým z celého srdce děkujeme. Sponzorská částka byla 27 000 Kč.

 
Doufáme, že i příští rok se nám podaří věncování uskutečnit za pomoci Vás všech, dárců a sponzorů. Budeme rádi za vaše objednávky na adventní věnečky nebo finanční dary na podporu dětské kliniky Olomouc. Sponzoři: NTS Prometal Machining, s.r.o, Kamil Macek, Eva Růžičková, Eva Šerá, Eko filtr, 3P TOP, OCEL-HAL s.r.o., Květiny Chlupáčková.

 

Děkujeme za Vaše otevřená srdce, přejeme pokojem a klidem naplněné vánoční svátky v kruhu vašich nejbližších.


za pořadatele akce - Kristina Miklasová, Michaela Fojtíková

 

Valašské cukrářství
... pečené s láskou na Závrší

 

 

 

 reklama